tehovcz

Aktuality


Štítky:


Novější 1

Rekonstrukce vozovky Lada - postřik a posyp již zítra! (čtvrtek 11.7.)

Datum konání: 11. 7. 2024

osada lada rekonstrukce komunikací.jpgPřipomínáme že v Osadě Lada zítra proběhne avízovaný 2. krok rekonstrukce vozovek, která zahrnuje úplnou uzavírku.

Zítra - tedy ve čtvrtek 11.7 bude od ranních hodin prováděn postřik živicí se zásypem drceným kamenivem.

PRO OBĚ KOMUNIKACE BUDE PLATIT ÚPLNÁ UZAVÍRKA!
A TO JAK BĚHEM PRACÍ
TAK I CCA 4 HOD. PO POKLÁDCE.

Prosíme vás o pochopení a o dodržování bezpečnostních pokynů v této době. Prosíme vás o respektování uzavírek a dodržování dopravního značení. Za předem způsobené komplikace se Vám omlouváme.

V případě dotazu kontaktujte pana stavbyvedoucího, p. Fojtíka, na tel. 607 075 320 nebo email: patrik.fojtik@msilnice.cz

Děkujeme za pochopení.

m-silnice.pngRekonstrukce vozovky Osada Lada

Datum konání: 4. 7. 2024

osada lada rekonstrukce komunikací.jpgVážení občané, upozorňujeme vás, že v Osadě Lada proběhne rekonstrukce vozovky, která zahrnuje úplnou uzavírku.

Ve čtvrtek 4.7.2024 od 7:00 do 16:00 bude probíhat pokládka recyklátu při úplné uzavírce komunikace.

Pokud počasí dovolí, bude proveden postřik s podrcením za týden - ve čtvrtek 11.7, také při úplné uzavírce.

Prosíme vás o pochopení a o dodržování bezpečnostních pokynů v této době. Prosíme vás o respektování uzavírek a dodržování dopravního značení. Za předem způsobené komplikace se Vám omlouváme.

V případě dotazu kontaktujte pana stavbyvedoucího, p. Fojtíka, na tel. 607 075 320 nebo email: patrik.fojtik@msilnice.cz

Děkujeme za pochopení.

m-silnice.pngSouvislá údržba vozovky: Na Uhlíři, Ke Srubům a Dlouhá

Datum konání: 17. 6. 2024 - 19. 6. 2024

V příštím a následujícím týdnu proběhne souvislá údržba nezpevněných částí komunikací v lokalitách Na Uhlíři, Ke Srubům a v Dlouhé (dotčené úseky viz přiložené mapky!).

Oprava proběhne ve dvou krocích:

  1. strojní pokládkou asf. recyklátu (17. - 19. 6.)
  2. následující týden 24. 6. (v závislosti na počasí) postřikem s drcenou vrstvou.

Práce budou probíhat při "plné uzavírce komunikace", organizace dopravy se však bude odvíjet v závislosti na fázi pokládky a konkrétní lokalitě.

První krok (recyklát) bude pojezdný hned po pokládce, omezení je kvůli finišeru (pokládací stroj) a najíždějícím nákladním automobilům. Druhý krok (postřik s posypem) bude probíhat rychleji (všechny lokality v jeden den), je na něj však možné vjet nejdříve 2 hodiny po pokládce.

INFORMACE PRO JEDNOTLIVÉ LOKALITY:

1. FÁZE: POKLÁDKA RECYKLÁTU

Snímek obrazovky 2024-06-14 140843.pngKE SRUBŮM - pondělí 17. 6. od 7 do 16h

POZOR, KOMUNIKACE BUDE OPRAVDU NEPRŮJEZDNÁ! OBYVATELÉ OSADY ÚDOLÍ RAKŮ A LOKALITY SRUBY MUSÍ VYUŽÍT CESTU NA MENČICE.

 

Snímek obrazovky 2024-06-14 141621.pngNA UHLÍŘI - úterý 18. 6. od 7 do 16h

VE SLEPÉ ULICI (č.p. 262, 263, 264, 266, 327) BUDE PO DOBU PROVÁDĚNÍ PRACÍ UZAVÍRKA ÚPLNÁ!

VE ZBYTKU LOKALITY BY MĚL BÝT CELÝ DEN UMOŽNĚN PRŮJEZD - JE ALE NEZBYTNÉ POČÍTAT S KOMPLIKACEMI A RESPEKTOVAT POKYNY PRACOVNÍKŮ ZHOTOVITELE.

 

Snímek obrazovky 2024-06-14 142124.pngDLOUHÁ - středa 19. 6. od 7 do 16h

POZOR, KOMUNIKACE BUDE VZHLEDEM K ÚZKÉMU PROFILU A NEMOŽNOSTI OBJÍŽDĚNÍ OPRAVDU NEPRŮJEZDNÁ!

 

2. FÁZE: POSTŘIK S POSYPEM

Pokud počasí dovolí, bude proveden postřik s podrcením

V PONDĚLÍ 24. 6. VE VŠECH 3 LOKALITÁCH.

Komunikace budou neprůjezdné po dobu pokládky a následující nejméně 2h.


V případě dotazu kontaktujte pana stavbyvedoucího na tel. 607 075 320 nebo email: patrik.fojtik@msilnice.czStrojové čištění komunikací st 8. 11. 2023 (7-16h)

Upozorňujeme, že ve středu 8. 11. 2023 proběhne v Tehově strojové čištění všech zpevněných místních komunikací. Děkujeme, že v tento den mezi 7-16 hod omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení.Informace o prodloužení uzavírky ul. Slunečná

Na úřední desce obce bylo zveřejněno rozhodnutí o prodloužení uzavírky ul. Slunečná z důvodu její rekonstrukce. Omlouváme se za komplikace a věříme, že firma stavbu dokončí dříve, než v nejzazším termínu dle Smlouvy o dílo (31.8.)., asfaltáž je plánovaná předběžně na 3. srpnový týden. Děkujeme za pochopení.Strojové čištění komunikací ZÍTRA 30. 3. 2023

Připomínáme, že zítra, 30. března, proběhne v Tehově strojové čištění všech zpevněných místních komunikací. Děkujeme, že v tento den mezi 7-17 hod omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení.

strojové čištění.jpgStrojové čištění komunikací čt 30. 3. 2023

Upozorňujeme, že ve čtvrtek 30. 3. 2023 proběhne v Tehově strojové čištění všech zpevněných místních komunikací. Děkujeme, že v tento den mezi 7-17 hod omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení.Zimní údržba

snowman-mobile.jpgMilí sousedé, matematické modely meteorologických stanic se naplnily a na dveře dnes opatrně zaklepala paní zima. A my bychom Vás touto cestou rádi ujistili, že, pokud nás letos nepřekvapí nadílkou, kterou by, zcela nepochybně narozdíl od dětí :) , nebyl možná připraven ocenit ani sám Josef Lada, věříme, že jsme na ni připraveni.

Zimní údržbu silnic provádí Farma Tehov, která je v tomto směru dlouholetým smluvním partnerem obce, přičemž jejich výjezdová pohotovost je od loňského roku přímo zasmluvněna. Na farmě mají připravenu novou sypací nádobu a novou stavitelnou radlici a zastřešený násypník pro posypový materiál. Ten je již naplněn čerstvou dávkou štěrku, který dlouhodobě upřednostňujeme s ohledem na přírodu, obuv i vozidla před před solí, již aplikujeme jen v nezbytných případech.

Zimní údržbu chodníků a veřejných prostranství mají na starost Technické služby Tehov a všechny fronty boje s ledem a sněhem koordinuje Dan Kazimour, vedoucí TST (tel. 725 848 121).

V tomto kontextu Vás prosíme, abyste během zimních měsíců parkovali a odstavovali Vaše plechové miláčky tak, aby neblokovaly chodníky a ideálně ani ulice a nekomplikovali tak zimní údržbu, která obvykle probíhá v hluboké noci nebo velmi časných ranních hodinách.

Jak všichni velmi dobře víme, naši srdnatí bojovníci a jejich technika nemohou být z podstaty věci všude, natož nonstop. Bohužel tuto všeobecnou poučku zná i paní zima a často si se svým kromobyčejně potměšilým smyslem pro legraci třeba jen pár hodin po protažení či posypu vzpomene, a přichystá nám všem výzvy čerstvé. Také proto jsou v kritických úsecích Tehovských ulic rozmístěny nádoby s posypem.
Vůbec se prosím nezdráhejte rozšířit řady nezdolných bojovníků s nevyzpytatelnými skupenstvími oxidu vodného¹, tyto nádoby bez váhání otevírejte, a v nich umístěný intertní materiál nemilosrdně rozprostírejte po problematických úsecích. Pamatujme však, že stejně jako pro samuraje či pro nás méně exotické rytíře v těžké zbroji, je úspornost ctností rovněž v bojových dispozicích prostým štěrkem.

A ať zachytíte tenčící se zásoby v nádobě, nebo narazíte na jinou studenou a klouzavou potíž, s níž si nebudete vědět rady ani Vy ani kvalitní zimní obutí vašich vozidel či nohou, volejte nám, pokusíme se to vyřešit nebo pomoci.

S vírou v krásné bílé sobotní ráno Vám přejeme krásný páteční večer.

David Hlouch
starosta

--

¹ alias dihydrogenmonoxid, alias H₂O, alias voda... :)Strojové čištění komunikací 1. 11.

Upozorňujeme, že v pondělí 1. 11. 2021 proběhne v Tehově strojové čištění všech zpevněných místních komunikací. Děkujeme, že v tento den mezi 7-16 hod omezíte parkování v ulicích jen na nutné zastavení.Představení připravovaných projektů místních komunikací a návesního rybníka

Datum konání: 12. 8. 2021

Zveme Vás na představení připravovaných projektů obnovy, dostavby a úprav místních komunikací v lokalitách

  • Na Uhlíři,
  • Slunečná,
  • za kostelem,
  • křižovatky Hasičská x Dlouhá x Panská,
  • a ulice U Rybníka včetně rekonstrukce návesního rybníka.

Prezentace se koná ve společenském sále obecního úřadu

ve čtvrtek 12. 8. 2021 v 19:00

Účast přislíbila také projekční kancelář M.A.A.T., která je autorem projektové přípravy a vyšle k nám své zástupce, aby pomohli zodpovědět případné dotazy.

prezentace mkii.jpg

 Novější 1

http://www.tehov.cz/index.php?nid=3573&lid=cs&oid=4835349

logo CP.png
hledačka-tehov.png

 

 

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 371

Návštěvnost stránek

657729