tehovcz

Aktuality


Štítky:

Tehovský občasník č. 3/2023

Milí sousedé,

právě vychází Tehovský občasník s číslem 3/2023. Tištěnou verzi najdete jako obvykle již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je společně s dalšími čísly připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník.

Za všechny přispěvatele Vám přeje příjemné čtení redakční tým ve složení:
Kateřina Ruzsová, Ivana Šotkovská a David Hlouch

tehov obcasnik 2023-03-tbn.pngTehovský občasník č. 1/2023

Milí sousedé,

právě vychází první letošní Tehovský občasník s číslem 1/2023. Tištěnou verzi najdete jako obvykle již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je společně s dalšími čísly připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

Za všechny přispěvatele redakční tým ve složení:
David Hlouch, Kateřina Ruzsová a Ivana Šotkovská

tehovsky obcasnik 1-2023 tbn.pngTehovský občasník č. 4/2022

tehovsky obcasnik 2022-04 tbn.jpgMilí sousedé,

právě vychází vánoční vydání Tehovského občasníku s číslem 4/2022, které je současně posledním číslem tohoto roku.

Jako obvykle byste byste měli najít tištěnou verzi již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

David Hlouch a Kateřina RuzsováTehovský občasník č. 3/2022

Milí sousedé,

právě vychází podzimní vydání Tehovského občasníku s číslem 3/2022, které je současně posledním číslem tohoto volebního období a 42. číslem, které jsme za osm let společně s kolegyněmi dali dohromady a vlastními silami textově i graficky upravili a vydali.

Rád bych také touto cestou poděkoval všem, kteří se na obsahu i formě tohoto obecního zpravodaje za 8 let našeho působení podíleli. Za redakci obsahu bych chtěl jmenovat především Katku Ruszovou, Ivu Šotkovskou, Moniku Kůsovou a Věru Pilnou, a za příspěvky vyjádřit dík všem spolkům, jednotlivcům i místním živnostníkům a firmám. Vydání každého čísla je výsledkem mnoha desítek hodin koordinované práce a bez Vás všech by občasník nebyl, čím je dnes - zdrojem informací ze všech oblastí dění v Tehově.

Zvláštní poděkování patří zdejší tiskárně, jejíž vlastník a mistr tiskař Martin Tamele odvádí vždy naprosto bezvadnou práci.

Jako obvykle byste byste měli najít tištěnou verzi již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník (přímý odkaz na nové číslo zde).

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

Za celý redakční tým a přispěvatele,

    David Hlouch
    prostý grafik, sazeč textů a generátor úvodníků :)

tehov obcasnik 2022-03 tbn.jpgTehovský občasník č. 2/2022

Milí sousedé,

právě vychází jarní vydání Tehovského občasníku s číslem 2/2022. Tištěnou verzi byste měli najít již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník (přímý odkaz na nové číslo zde).

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

tehov obcasnik 2022-02 tbn.jpgTehovský občasník č.1/2022

Milí sousedé,

právě vychází zimní vydání Tehovského občasníku s číslem 1/2022. Tištěnou verzi byste měli najít již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník (přímý odkaz na nové číslo zde).

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

tehov obcasnik 2022-01-tbn.jpgTehovský občasník č. 5/2021

Milí sousedé,

právě vychází zimní vydání Tehovského občasníku s číslem 5/2021. Tištěnou verzi byste měli najít již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník .

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

 Tehovský občasník č. 4/2021

Milí sousedé,

právě vychází podzimní vydání Tehovského občasníku s číslem 4/2021 na září až listopad. Tištěnou verzi byste měli najít již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

 Tehovský občasník č. 3/2021

Milí sousedé,

právě vychází letní vydání Tehovského občasníku s číslem 3/2021 na červen až srpen. Tištěnou verzi byste měli najít již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník.

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

 Tehovský občasník č. 2/2021

Datum konání: 21. 4. 2021

Milí sousedé,

právě vychází jarní vydání Tehovského občasníku s číslem 2/2021 na duben a květen. Tištěnou verzi byste měli najít již brzy ve svých schránkách, elektronická verze je připravena ke stažení v sekci Tehovský občasník .

Přejeme Vám příjemné čtení! :)

 
21. 6. Alois

Zítra: Pavla

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

654417