tehovcz

Diskusní fórum

Příspěvky veřejnosti ,které se netýkají obce Tehov, práce zastupitelstva a nebo občanů Tehova budou stejně jako příspěvky starší 2 let smazány.

Řadit od nejstaršího
1 7 14 18 20 Starší
 • 4. 6. 2009 9:30
  Vladimír Machota
  video na youtube

  Sestřih ukázky Taekwon-Do při oslavách 700 let obce najdete i na http://www.youtube.com/watch?v=Co675l4bKGE
  Jinak ty příspěvky "MARKUSE" jsou opravdu spamem a navíc označující všechny kolem za omezence. Takové extremistické názory toho samozvaného Mesiáše sem opravdu asi nepatří. Souhlasím s názorem, že se jedná o spam.


 • 4. 6. 2009 9:26
  Vladimír Machota
  700 let

  Nedá mi to jinak než složit kompliment učitelkám naší školy. Vystoupení dětiček bylo prostě absolutně perfektní. Nápad, scénář, aranžmá a vůbec celá ta příprava určitě dala spoustu práce. Dobře vím co to obnáší něco podobného skládat dohromady. Takže paní ředitelko, paní učitelky děkujeme za skvělý zážitek.


 • 31. 5. 2009 21:37
  Jan Dvořák
  MARKUS

  Pane kolego, spletl jste si fórum. Tady vede cesta na hor přes politiku, ne přes pánbíčka. Co se mě týče, posuzoval bych Vaše příspěvky jako spam.


 • 26. 4. 2009 18:52
  Jan Dvořák
  RE:cesta

  ;-))) A cos čekal? Tobě to nebylo jasný co vznikne za prasopsa už ze zasedání? Já osobně si myslím, že někdo by už měl i na obsazení našeho slavného senátu. Tam kde nad profesionálním řešení situace vítězí osobní antipatie a nesmyslný patriotizmus ve spojení s mocí, není ani možné aby cokoliv jiného vzniklo. Punkt.


 • 21. 4. 2009 8:55
  Vladimír Machota
  cesta

  Děkujeme zastupitelstvu za urychlené řešení havarijní situace. Již několik let máme problém s tím jak se dostat domů. Tak už je to tady přišlo konečně řešení akorát se teď k domu nedostaneme vůbec. Popelnici taháme půl kilometru, parkujeme každý den kde se dá po obci, popeláře jsme už měsíc neviděli. Takže blahopřeji tvůrcům a realizátorům tohoto řešení k jejich smyslu pro humor a slibujeme, že už si nikdy stěžovat nebudeme protože nechceme dopadnout ještě hůř. Váš již s menším smyslem pro humor Vladimír Machota. PS. Všem sousedům doporučuji. Při pohledu z okna máchat ... v chladné vodě jinak skončíme u Chocholouška.


1 7 14 18 20 Starší

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

18. 4. Valérie

Zítra: Rostislav

Odber_SMS_velky.jpgSMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

logo fb.jpg

logo_mas_200.png

laduv-kraj-logo-min.png

zaprazi_logo-_web_top.jpg

 

 

Diskusní fórum

příspěvků: 370

Návštěvnost stránek

646356