tehovcz

Aktuality


Dětský den 9. 6. na Rugby hřišti v Říčanech

V neděli 9. 6. 2019 pořádá klub RC Mountfield Říčany od 9:00 tradiční Dětský den, rekordní návštěva z předešlých let je přes 1.200 registrovaných dětí! Budeme se těšit na setkání s Vámi na stadionu Josefa Kohouta v Říčanech.

DD_2019.png

Dětský den pořádáme, protože rádi děláme dětem radost a také protože máme jedinečnou příležitost ukázat ragby mnoha dalším rodičům, kteří ragby neznají nebo jej vnímají jako nebezpečný sport. Kromě ragby čeká děti i bohatý doprovodný program a atrakce – skákací hrady, jízda na koních, dovednostní soutěže.

Podívejte se na video jak se dětem líbil poslední ročník Dětského dne:

http://www.rugbyricany.cz/index.php/projekty/detsky-den/

Za RC Mountfield Říčany Pavel Chaloupka

 Jízdní řád linky 494 platný od 27. 5. 2019

Zveřejňujeme zde jízdní řád linky PID 494 platný od 27. 5. 2019. Pozor, nepřehlédněte změnu trasy většiny spojů, jedná se o výlukový jízdní řád z důvodu dlouhodobé uzavírky ulice Politických vězňů v Říčanech u nádraží.Dětský den v sobotu 1. 6.

Spolek OS Tehov zve všechny děti na trošku netradiční oslavu Dětského dne. Letos jsme spojili síly a přidali naši energii k větší akci ŠLAPAČKY pořádané v Tehově ve stejném termínu. Dětský den s dopravní tematikou, kterému nebude chybět ani tradiční stezka s malým kvízem jsme si pro (nejen) tehovské děti připravili na hasičské louce nad čističkou, kde vznikl obecní volnočasový areál. Zde budou o víkendu probíhat závody ŠLAPAČKY a bude zde opravdu na co koukat (a i příležitost si zazávodit). Nás naleznete na hasičské louce od 10 do 16h ve stánku s dopravními hrátkami, pro děti jsou samozřejmě připraveny odměny. Vstup na kvízovou stezku bude v čase 10:30-12h. Těšíme se na Vás!Slavnostní otevření sportovního areálu v Babicích

Starosta obce Babice zve na slavnostní otevření sportovního areálu v Babicích dne 15.6.2019 od 13 hodin. Přijďte si užít odpoledne plné hudby a sportu - viz PROGRAM.Nabídka pracovního místa

Obec Svojetice hledá administrativního pracovníka/pracovnici. Veřejná výzva byla zveřejněna na úřední desce.Výsledky hlasování ve volbách do Evropského parlamentu v obci Tehov

Výsledky voleb do Evropského parlamentu konané na území České republiky ve dnech 24.05. – 25.05.2019

Výsledky pro obec Tehov

Výsledky pro ČRŘíčanské ŠLAPAČKY 2019 v Tehově - 1. a 2. června

Přijměte pozvání na akci ŘÍČANSKÉ ŠLAPAČKY 2019. Již třetí ročník obnovené tradiční akce, pořádané na Říčansku, je letos vyjímečným. Díky revitalizaci koupaliště Marvánek a současného dokončení volnočasového parku v Tehově, jsme ve spolupráci s obcí Tehov pro tento rok změnili místo. O Trialovou část akce projevil zájem řada mezinárodních hvězd v čele s legendárním Španělským jezdcem Benito Rosem, aktuálním mistrem Evropy Ionem Areitio, nebo současnou světovou jedničkou Alejandro Montalvem, kteří se předsatví publiku po oba víkendové dny (1-2.6.). V sobotu se také uskuteční závod na PUMPTRACK dráze pro děti na odrážedlech a příchozí / amatéry. Sobota bude také DĚTSKÝM DNEM, pořádaným Spolkem OS Tehov. Neděle pak bude určena i MTB závodům amatérů a dětí. Závod je zároveň započítáván do série HAVEN MTB SERIES. Po oba dny bude možné prohlédnout si nové vozy ŠKODA a zasoutěžit si o zapůjčení. Pro milovníky stavební techniky a děti budou k dispozici bagry JCB s testováním bagrování hlíny. Na závěr pak proběhne řada exhibic včetně vystoupení MotoTrialistů. Mediálním partnerem akce je pořad BIKESALON (TV PRIMA). Vstupné je dobrovolné a občerstvení zajištěno !!!
 
Za klub MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ ŘÍČANY se na Vás těší
Vlasta Kabeláč Čiháček, hlavní pořadatel
 
Banner, soupis hlavních mezinárodních hvězd, rastr a podrobnější program níže v přílohách.
 
Šlapačky BANNER.jpg
Šlapačky Jezdci-ELITE.jpg
Šlapačky Poster.jpg
Šlapačky PROGRAM.jpg


Sousedský den v knihovně už tento čtvrtek

Připomínáme neobvyklou možnost přijít okusit vzorky umění z tehovských kuchyní a ateliérů :-)

Obecní knihovna Tehov a komunitní centrum Vás zvou na SOUSEDSKÝ DEN V TEHOVSKÉ KNIHOVNĚ

Ve čtvrtek 23. května od 10 do 18 hodin pořádáme VÝSTAVU tehovských amatérských malířek/malířů a fotografek/fotografů a SOUTĚŽ O nejchutnější moučník z kynutého těsta“.

Plakát Sousedský den v knihovně.jpgTvořivý kurz - Malování na hedvábí

Tehovský kulturní spolek Vás zve na Tvořivý kurz - Malování na hedvábí, který se koná v neděli 26. května od 16 hodin. Na kurz je nutné se objednat nejpozději do neděle 19.5. Bližší informace v přiložené pozvánce nebo na tel. 728 277 355.

Malování na hedvábí 25.5.2019.jpgVolby do Evropského Parlamentu 24.-25.5. 2019

Dne 6. 5. 2019 byla na úřední desce obce Tehov zveřejněna informace o místě a termínu konání voleb do Evropského parlamentu. V těchto dnech naleznou oprávnění voliči ve svých schránkách sady volebních lístků. Vzhledem k velkému rozměru obálek a často malým dopisním schránkám upozorňujeme, že v případě potřeby každý volič získá novou sadu volebních lístků přímo ve volební místnosti.
Vyhledat v textu

23. 9. Berta

Zítra: Jaromír

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 281

Návštěvnost stránek

374608