tehovcz

Diskusní fórum

Příspěvky veřejnosti ,které se netýkají obce Tehov , práce zastupitelstva a nebo občanů Tehova budou stejně jako příspěvky starší 2 let smazány.

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
Novější 1 3 6 10 15
 • 12. 1. 2019 12:10
  Pavel Putik
  Pomoc se svědectvím

  Dobrý den,

  v pátek 11.1.2019 jsem v 19:45 vjížděl z hlavní v Tehově do ulice Dlouhá, kde před figurínou jsem se míjel s černým Passatem sedan 7 generace asi
  s SPZ 7A5 28 77 a zavadili jsme o sebe bočními zrcátky. Následně jsem zastavil u figuríny a Passat se níže otočil a vratil nazpět. Nebudu popisovat, jak mladík byl vulgární, jednalo se cca o 23 letého zavalitého, brýlatého kluka, který nejdříve chtěl nehodu sepsat. Následně jsme popojeli k rozcestí Dlouhá a Ke Srubům, kde asi po cca 1 minutě mi sdělil, že na to sere a jede pryč. Odmítl semnou sepsat protokol o nehodě. Proto prosím, kdo nás tam viděl cca v 19:50, jestli by se mi mohl ozvat na telefonní číslo 777 261 228. Nejde ani tak o škodu, ale považuji za slušnost toto řešit zápisem o nehodě a následně nechat pojištovnu rozhodnou. Ja jsem jel v ve stříbrném Passat combi. PČR to již řeší. Předem děkuji Pavel Putík


 • 25. 12. 2018 19:17
  lukas
  zona 40

  Vazeni zastupitele.
  Proc jste si prosadili do sve obce plosne snizeni rychlosti na 40 km/h je opravdu nad moje chapani ? Nebo ze by za tim byla obhajitelnost rentability radaru ? Ktery by vam tam jinak ta hodna firma co si bere procenta z kazde pokuty jinak neumistila ?
  Meli byste se stydet cesta do pekel byva vzdy dlazdena dobrymi umysly. Ve vasi obci bych ale bydlet nechtel.


 • 2. 1. 2019 8:26
  David Hlouch, starosta obce - Moderátor
  Re: zona 40

  Vážený Lukáši,

  děkujeme za Váš příspěvek.

  Předně mi dovolte uvést, že zóna 40 km/h je v naší obci platná již mnoho let. Fakt, že jste si toho podle všeho všimnul, až díky moderní technice, která Vás na to prostřednictvím pokuty upozornila, vypovídá především o Vašich kvalitách a pozornosti v roli řidiče motorového vozidla a svým způsobem dokresluje realitu na našich silnicích.

  Pokud jsem správně informován, společnosti AŽD ani Camea, které systém měření provozují, nemají podíl na vybraných pokutách - provoz systému je postaven na fixních nájemních sazbách. Bližší informace případně hledejte u města Říčany, které je nositelem a zadavatelem celé zakázky.

  Co se studu týče, nemyslím, že bychom se měli stydět za to, že se Tehovem začíná jezdit slušně (= podle předpisů) a doprava tu místy začíná připomínat běžnou rakouskou či německou vesnici. Naopak, jsme za to rádi a budeme se snažit měřené úseky dále rozšiřovat. Pokud Vám to jako řidiči nevyhovuje, jezděte klidně jinudy.

  Že byste u nás nechtěl bydlet nás mrzí, od zavedení měření rychlosti se tu žije zase o něco lépe. ;)

  V novém roce Vám přejeme mnoho kilometrů bez pokut a bez nehod.

  S pozdravem,
  David Hlouch


 • 10. 12. 2018 20:57
  Karel Čížek
  Rozpočet obce 2019

  Jako občan Tehova žádám,aby byl rozpočet obce předložen občanům v plném rozsahu.Zkrácená verze neposkytuje dostatek informací. Zajímá mě zvláště účelné vynakládání obecních = našich peněžních prostředků. Pokud vedete " účelnou a transparentní obecní samosprávu", pak je to věc samozřejmá.


 • 13. 12. 2018 23:16
  David Hlouch, starosta obce - Moderátor
  Re: Rozpočet obce 2019

  Zdravím Vás, pane Čížku,

  návrh rozpočtu byl zveřejněn v paragrafovém členění, což považujeme za přehlednější a v této fázi výrazně přístupnější formu informací. Je to samozřejmě v plném souladu s platnou legislativou.

  Na veřejném zasedání, které se bude konat v pátek 21. 12. 2018 od 18:00 v zasedací místnosti OÚ Tehov, bude tento návrh rozpočtu samozřejmě projednán v plném rozsahu a bude možno zodpovědět také případné dotazy k jednotlivým položkám či kapitolám. V této formě bude schválen a následně také standardně zveřejněn. Snažíme se být nejen transparentní, ale také praktičtí.

  Děkuji za Váš příspěvek a přeji Vám klidný zbytek večera.

  S pozdravem,
  David Hlouch


 • 3. 12. 2018 23:24
  Pavel Malec
  Místní úprava provozu

  Dobrý den,
  mám dotaz ohledně návrhu na zvýšení rychlosti na 70km/h mezi obcí Tehov a místní částí Hačálka.
  Už nyní je provoz na této silnici pro pěší dost nebezpečný a nejsem si jist, zda navržená „místní úprava provozu“, bude mít takový efekt, jak je uvedeno v odůvodnění, tj. zklidnění dopravy při vjezdu do obce Tehov.
  Myslím, že by měl být brán zřetel hlavně na bezpečnost všech účastníků provozu, a to zejména chodců při cestě na zastávku autobusu nebo na vlak. Proto nevidím opravdu jako rozumné toto opatření zavést, pokud nemáme na dané komunikaci žádné chodníky.
  Bohužel zde jezdí mnoho řidičů, kteří jedou rychleji už nyní. Jestliže budou mít povoleno jet zde např. směrem na Světice dokonce i 70 km/h, tak toho určitě využijí a obávám se, že se jim ani nebude chtít zpomalovat u Hačálky na 50 km/h, ale projedou i tímto úsekem vyšší rychlostí.
  Nechcete s tímto rozhodnutím ještě počkat, dokud nebudou v obci vytvořeny chodníky?
  Děkuji za Vaši reakci.
  Pavel Malec


 • 13. 12. 2018 23:27
  David Hlouch, starosta obce - Moderátor
  Re: Místní úprava provozu

  Dobrý den,

  děkujeme za Váš podnět.

  Jak již bylo uvedeno dříve (a tuším i zde na fóru), plánované úpravy dopravního značení v obci vzešly z požadavku Policie ČR. Úsek mezi Tehovem a Hačalkou byl ze strany PČR dlouhodobě kritizován. 50km/h je zde psychologicky těžko udržitelná rychlost a návrh klade důraz na zklidnění při vjezdu do obce a při průjezdu při Hačalce - od zastávek po vjezd do ulice Na Hačalce. V krátkém úseku mezi obcí a Hačalkou pak je připuštěno mírné zvýšení rychlosti.

  Argumentem policie je především zpřehlednění situace a pravidel řidičům s důrazem na vjezdu do osídlených částí obce.

  S pozdravem,
  David Hlouch


 • 23. 12. 2018 18:16
  Pavel Malec
  Re: Místní úprava provozu

  Dobrý den,
  děkuji moc za vysvětlení. Můžu už tedy jen říct, že mne mrzí, že místo, aby se vymáhalo dodržování rychlosti i z této strany příjezdu do obce a jejím průjezdem (např. radarem, jako je tomu na Všestarské), tak se udělá ústupek řidičům, kteří naší obci převážně jen projíždějí, namísto ochrany bezpečí našich obyvatel, kteří na této cestě chodí pěšky. V úseku, kde není lampa ani chodník a cesta je zde úzká, je to opravdu hazard povolit 70km/h. Často zde míjím chodce za tmy v tomto zimním období a doufám, že je uvidí i projíždějící řidiči, kteří se tudy budou hnát proti sobě 70 km/h a nic se nikomu nestane.
  Ještě jednou děkuji za vysvětlení a přeji všem hezké a klidné svátky.
  Pavel Malec


 • 29. 11. 2018 23:25
  Jan Duzik
  Pozemek

  Dobry den,

  Jako primy zajemce hledam pozemek na stavbu rodinneho domu (prizemni-zastavena plocha 118m2).

  Dekuji vam za nabidky.
  jan.duzik@gmail.com
  728144704


 • 27. 11. 2018 10:42
  Černá I.
  Dětské kolo

  Našla jsem dneska v Tehově dětské kolo, asi zapomenuté v trávě u silnice. Majitel ať se ozve! Má ho u nás.


 • 27. 11. 2018 14:42
  černá
  Re: Dětské kolo

  kolo už je u majitele.


 • 11. 10. 2018 16:30
  Ondrej P.
  Usekove mereni

  Dobry den,

  Právě mi z usekoveho měření přišla pokuta 700kc za překročení rychlosti o 8km/h (naměřená rychlost 48km/hod) v neděli odpoledne za mírného provozu. Přijde to zřizovatelum tohoto měření adekvátní sankce s ohledem na materialitu přestupku? Chápu, že jsem porušil předpisy a že místní chtějí zpomalit dopravu v obci, ale pokuta 700kc mi přijde neadekvátní.

  S pozdravem.
  Ondřej P.


 • 13. 10. 2018 9:02
  Jan Dvořák
  Re: Usekove mereni

  Dobrý den pane Ondřeji P. 48km/h na radaru znamená že jste měl na tachometru vašeho vozu nejméně 55, spíš více. 700, navíc bez bodů mi přijde docela fér cena, protože u PČR je za vašich 8 km/h 1000,- blokově a 1500 - 2000,- ve správku, plus samozřejmě dva body. Abych nezapomněl, vybrané pokuty nejdou do rozpočtu obce, pro nás jsou radary opravdu jen tím policajtem který má službu 24h denně a hlídá školu, školku a náves.


 • 21. 11. 2018 5:43
  Jitka Bambasová
  Re: Usekove mereni

  Ahoj Honzo,
  chtěla bych tě poprosit,až pojedeš na Všestary, tak si prohlédni kde je radar umístěn.
  Podle mě, moc školu,školku ani náves nechrání. Radar bych dala na začátek obce od Vojkova, aby se muselo jezdit pomalu v celé obci.
  Díky
  Jitka


 • 26. 11. 2018 9:51
  Jan Dvořák
  Re: Usekove mereni

  Ahoj Jitko, samozřejmě by bylo super mít a platit za jeden úsek skrz celou obec. Dopravní experti a policie jsou však toho názoru, že by byl úsek nepřiměřeně dlouhý a proto ho nepovolili. Nicméně se od začátku počítá se třemi úseky které obec pokryjí. Z důvodu finanční náročnosti se budují postupně. První je hotov, druhý bude v tebou zmiňované trase Uhlíř - pomník? +- a třetí od Skoblů (Pokorných) k nové ulici Bárova.


 • 27. 9. 2018 15:20
  Ivana Chrtková
  podfěkování

  Děkují vedení obce za skvělou práci, kterou odvádíte a to ve všech oblastech veřejného života naší obce. Za vaše volební období došlo k významnému posunu ke zkvalitnění života všech občanů dětí i dospělých. Zejména bych pochválila za rekonstrukcí a rozšíření školy (úžasné) za zřízení komunitního centra(skvěléé), za vyřešení odpadu a rozšíření stanovišť třídění a hlavně zlikvidování odpadu vedle obchodu, krásnou Tehovskou pouť, za výlety pro seniory, za divadelní představení s dopravou (skvělý zážitek), za spolupráci s osadami Lada, Hajdaláci a Údolí raků, za cyklostezku a rekreační areál, za další a další super nápady, které jste uvedli v život. Děkuji vám a doufám, že budete pokračovat v práci i v dalším volebním období. Ivana Chrtková


 • 28. 9. 2018 8:23
  David Hlouch, starosta - Moderátor
  Re: podfěkování

  Zdravím Vás, paní Chrtková,

  děkujeme za slova chvály a vážíme si Vaší podpory.

  Jen bych rád doplnil, že odpadové stanoviště vedle obchodu zrušilo na konci svého volebního období ještě předchozí zastupitelstvo. My jsme pak navázali přidáváním dalších, hlavně menších stanovišť. Nyní bychom rádi všem hnízdům tříděného odpadu dali nějakou kultivovanou formu.

  Do dalšího volebního období kandidujeme a to jako sdružení nezávislých kandidátů Tehov 2018. Neradi odcházíme od rozdělané práce, mnoho projektů máme připraveno k realizaci a další volební období bude právě o nich. Naše volební letáky jsou už na cestě do Vašich schránek, na webu www.tehov2018.cz pak najdete podrobnější informace.

  S přáním krásného svátku sv. Václava a prodlouženého víkendu.

  David Hlouch


 • 1. 10. 2018 22:33
  Jakub Kajzler - zastupitel
  Re: podfěkování

  Jako dosluhující zastupitel také děkuji. Jsem rád, že stávající zastupitelstvo většinou dobře spolupracovalo bez ohledu na to, za jaké uskupení byl kdo zvolen. Např. na návrh Michala Straky (Tehov - Tady jsme doma) byla ostatními zastupiteli schválena Veřejná finanční podpora, ze které obec následně přispívala na kulturní, sportovní a společenské akce místních spolků a aktivních občanů. Těm také patří velký dík. Bez jejich aktivity by Tehov neměl tu pravou "duši".


 • 3. 9. 2018 9:00
  Frantisek mosa
  Skolni dochazka

  vazena tehovska honorace co se snazi ridit nasi obec - kde jste byli dnes rano??? mohli jste si vyslechnout nazory a pripominky rodicu. Vam se asi v lete prehrar mozek tim teplem. Uvedomujete co jste tim zpusobili???? Stydte se a nechodte po ulicichc mezi normalnima lidma


 • 3. 9. 2018 10:49
  Kateřina Ruszová
  Re: Skolni dochazka

  Vážený pane Mošo,
  je mi líto, že to berete takto. Interiéry školy jsou v podstatě dokončeny, nicméně vedení školy ve spolupráci s obcí raději přistoupilo k odkladu zahájení školního roku, aby mohly být odstraněny nedodělky. Škola oficiální cestou všem rodičům odklad nahlásila v polovině srpna, vedení obce se omluvilo v Občasníku. Odložení opravdu nebylo avizováno několik týdnů předem, protože jsme předpokládali a doufali, že k němu nedojde a nechtěli jsme firmě zbytečně avizovat tímto aktem časovou rezervu, kterou nemají. Obec nabídla rodičům menších dětí (6-8 let), které nemohou zůstat samy doma a nemají možnost hlídání, pobyt dětí v komunitním centru s tvořivým programem na každé dopoledne tohoto týdne. Vaše rodina tuto příležitost využila, nicméně to ve svém příspěvku skromně zamlčujete, abyste mohl být ostřejší. Což zcela chápu.
  Pokud byla na dnešní ráno naplánovaná demonstrace před školou, nebyla předem ohlášena, tak se omlouvám, že jsem se na ni nedostavila. Vezla jsem děti k babičce, aby nezabíraly místo v komunitním centru pro ty, kteří možnost hlídání u babičky nemají.
  Věřte, že je nám, "honoraci", nastalá situace velmi líto a děláme vše pro to, aby byla škola co nejdříve připravena pro bezpečný návrat žáků po prázdninách.
  Nemyslím si, že se něco vylepší sprostým pokřikováním na návsi nebo na fóru.
  S pozdravem, Kateřina Ruszová, místostarostka obce


 • 31. 8. 2018 10:06
  František Moša
  Odsun školní docházky

  Rád bych se Vás zeptal na začátek školní docházky.
  Můžete mi vysvětlit proč se o odsunu začátku školního roku dozvídáme 14 dní před koncem prázdin z „Tehovského občasníku“????

  Uvědomujete si že spousta rodičů si dovolené plánuje s ohledem na děti – ale to asi není Váš případ že ano , a ne všichni mají po ruce babičky, tetičky atd…
  Připadá mi to jako naprostá arogance a diletantský přístup vůči rodičům, a způsob komunikace tomu jen nasvědčuje.

  Můžete mi poslat kdo podepsal tuto smlouvu o stavebních pracích v budově školy? (včetně kopie této smlouvy na což mám dle zákona o svobodném přístupu k informacím - Zákon č. 106/1999 Sb. právo) Jaká je tam penalizace pro stavební firmu která nedodrží termín ??? Pokud tam ta penalizace je tak by jste za něj měli zabezpečit náhradní program pro děti a ne jen s oznámit že je Vám to líto. Pokud tam penalizace není – tak to svědčí o Vašem neprofesionálním přístupu nejen jako zřizovatele školy ale celé obce!!!

  Proč když už se před koncem školního roku mezi učitelským sborem mluvilo o tom že se tyto práce nestihnou jste tuto skutečnost neavizovali dopředu??
  Proč se tyto práce nerozdělili do dvou etap??? - hlavně že máme starostu který je Ing. Arch.


 • 3. 9. 2018 23:54
  David Hlouch, starosta - Moderátor
  Re: Odsun školní docházky

  František Moša

  Vážený pane Mošo,

  začnu na lehčí notu od konce. Znám osobně poměrně mnoho starostů různých profesí a při čtení Vašeho příspěvku se jen těžko zbavuji úsměvné představy, že třeba pan starosta Zvěřina z Mirošovic může za to, že se mu v obci rozmůže ošklivá rýma, přestože je MUDr. Vám se taky jistě může stát, že Vám nespraví porouchané auto včas, přestože jste si vybral jako člověk aut znalý dobrý servis...
  No a stejná situace je i u nás v Tehově. Ačkoli jsem starosta - architekt, nemám moc možností a především ani nesmím ovlivnit výběr stavební firmy vzešlé z výběrového řízení provedeného dle zákona. Můj vliv na jednání a konání dané firmy je pak také značnou měrou omezen.

  Dodavatel obou etap stavby vzešel z výběrových řízení, která proběhla dle Zákona o zadávání veřejných zakázek. Soutěžilo se 100% na cenu, jak často vyžadují podmínky dotačních titulů, přesto bylo podmínkou účasti ve výběrovém řízení doložení referencí. Firma která zvítězila samozřejmě doložila velmi slušné referenční stavby, předložené reference jsme pak nezávisle ověřovali i nad rámec samotného řízení. Jednoduše řečeno, neexistoval zákonný ani rozumný důvod, aby z výběrového řízení nevzešel současný dodavatel stavby jako vítěz a neexistovalo ani jakékoliv podezření, že bude něco v průběhu realizace v nepořádku.
  Výběrové řízení by přitom dle zákona za normálních okolností nebylo vůbec povinné, protože se jedná o zakázku malého rozsahu, avšak z důvodu plánovaného podání žádostí o dotace z fondů SFŽP a IROP/ITI bylo nezbytné jej provést - je to jednou z podmínek pro úspěšné získání dotace.
  Totéž platí pro smlouvu o dílo s dodavatelem stavby, která byla součástí zadávací dokumentace výběrových řízení. Vzor této smlouvy byl převzat přímo od poskytovatelů předmětných dotací s tím, že v případě užití vlastní smlouvy bychom opět zbytečně riskovali možnou diskvalifikaci našich žádostí o dotace…

  (malá vsuvka, na akci jsme již získali dotaci ze SFŽP ve výši cca 1,85 mil. Kč a na druhou část máme předschváleny 3 mil. Kč)

  Smlouvy zcela standardně podepisoval za obec starosta a za stavební firmu jednatel. Sankce za neplnění termínu ve smlouvách samozřejmě jsou a jsme samozřejmě připraveni tyto sankce případně uplatnit, na což byl v průběhu stavby dodavatel opakovaně upozorněn. Na druhou stranu ovšem došlo během stavby také ke změnám termínů, kdy do hry vstoupil například zvláště chráněný druh ptáka, který se během let usídlil v dutinách nad rozpadlými římsami...
  Generálnímu dodavateli stavby se bohužel nepodařilo dodržet harmonogram výstavby (tj. která část díla bude kdy hotova), přesto však podle všeho smluvní termín dokončení celého díla, který je stanoven na 90 dní od předání staveniště, snad zvládne. Jednotlivé milníky harmonogramu u takto malé stavby nejsou standardně zatíženy sankcemi. Ty se pak vztahují až na samotný termín předání díla jako dokončeného celku.

  K Vaší poznámce k oznámení o odsunu začátku školního roku: V prvé řadě bylo oznámeno nejprve paní ředitelkou dne 15. srpna, tedy bez jednoho dne 3 týdny před plánovaným začátkem školního roku. Šlo o rozhodnutí intuitivní, protože dodavatel v té době stále deklaroval (a snad i věřil), že dokončení vnitřních prostor do začátku školního roku stihne.
  Následně (den na to) jsme informaci zveřejnili znovu aktualitou obecního webu a v Tehovském občasníku (elektronickém i tištěném, který jde bezplatně do všech schránek). Kromě SMS informačního systému jsme využili všechny dostupné a zavedené informační kanály, které máme v Tehově k dispozici.

  Co se týče mých dětí, náš případ to, pane Mošo, je - patříme totiž právě do té skupiny rodičů, kteří se o svoje děti musí postarat až na drobné výjimky sami, bez pomoci prarodičů. A i když je to někdy poměrně složité, nestěžujeme si. Jsou to naše děti a zkrátka nám nevadí obětovat jim čas a energii navíc. Vaši frustraci tedy chápu, protože dobře vím, jak se mohou věci komplikovat. Nicméně v míře, kterou z Vašeho dopisu cítím, Vaše rozhořčení rozhodně nesdílím. A přestože třeba můj mladší syn tehovskou MŠ bohužel vůbec nenavštěvuje, byl jsem osobně minulou neděli pomoci zaměstnancům školky se stěhováním nábytku po malování zpět na místo.
  Zkrátka a dobře, ať už tomu pane Mošo věříte nebo nevěříte, tak i když se všichni snažíme a děláme, co umíme, aby vše dopadlo jak má a včas, ne vždy to stačí. Někdy třeba stačí, aby se někde uhnízdil vzácný pták, nebo aby cizinecká policie posbírala preventivně půlku stavby a týden v našponovaném harmonogramu je ten tam…

  Stavba nabrala v interiéru školy zhruba týdenní skluz, uvnitř je dnes (3. září) uklizeno, kompletuje se nábytek, opravují a dokončují drobné nedodělky, souběžně si pedagogický sbor připravuje výuku. Exterier by měl být v souladu se smlouvou dokončen do konce září. Nastalá situace je nepříjemná, snažili jsme se jí všemožně předejít, zcela upřímně nás mrzí a omlouváme se ještě jednou všem dotčeným za způsobené komplikace.

  Závěrem mi, pane Mošo, dovolte připomenout, že přestože nikdo z nás nemá nejmenší zájem, aby škola nejela včas a na plné obrátky, není dobré, abychom ji začali brát jako automaticky nárokovatelný prostor pro umístění našich ratolestí. Za určitých okolností (zdravotní, technické, personální, ...) se může poměrně snadno kdykoliv stát, že se škola ze dne na den uzavře a my, rodiče, se budeme muset prostě nějak zařídit a o své děti postarat. Aktuálně nastalá situace je jednou z nich.
  Přesto bych se rád ohradil vůči Vašemu nařčení, že jsme jako obec na situaci nereagovali a nenabídli náhradní program. Opak je totiž pravdou. Program jsme nabídli a Vy jste byli, podle mých informací, jedni z prvních, kdo se do něj přihlásili. Asi se shodneme, že Váš rozmrzelý a osočující příspěvek v tomto kontextu vyznívá poněkud rozpačitě až nepatřičně.

  K Vašemu dotazu výše, kde jsme byli v pondělí ráno: V pondělí od rána jsem byl střídavě ve škole, na úřadě, pak v rámci kontrolního dne stavby opět ve škole a pak zpět na úřadě a následně opět ve škole. Tak to šlo prakticky celý den až do večera, kdy jsem přebíral cca v půl osmé večer po úředních hodinách dodávku madla vstupních dveří školy. Mimoto jsem byl celý den k disposici na svém telefonu, jehož číslo je veřejně dostupné od počátku našeho funkčního období. Nevolal jste mi, ani jsem Vás neměl tu čest potkat. Mohu se Vás nicméně pane Mošo na tomto místě dotázat, jestli si máme vysvětlit Vaši výzvu k nechození do ulic mezi normální lidi jako nějakou formu neokázalého vyhrožování?

  Děkuji za upřesnění.

  Děkuji také za Vaše dotazy a věřím, že moje odpovědi snad pomohou lépe nahlédnout do reálií týkajících se rekonstrukce naší školy nejen Vám.


  S přáním všeho dobrého,

  David Hlouch
  starosta obce

  P.S. Smlouvy o dílo jsou Vám i komukoliv jinému veřejně k dispozici ke stažení na webu obce v sekci Veřejné zakázky. Poslední dodatky těchto smluv budou doplněny ad hoc.


Novější 1 3 6 10 15

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Vyhledat v textu

24. 1. Milena

Zítra: Miloš

SMS Infokanál: Zasláním registrační SMS nebo registrací pomocí online formuláře nebo písemnou registrací dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem informování o činnosti obce a jejích orgánů prostřednictvím služby SMS InfoKanál.

Odber_SMS_velky.jpg

Naše nejsilnější stromy

Mapa nejsilnějších stromů

Galerie stromů

Exkurze v lese s panem Ferklem

Prohlídka parku ve Štiříně

Oficiální stránka obce Tehov na Facebooku

https://www.facebook.com/Tehov.obec/

http://mas.ricansko.eu/

http://www.laduv-kraj.cz/

http://www.zaprazi.eu/

Diskusní fórum

příspěvků: 257

Návštěvnost stránek

325755